Naši hosté

"Užili jsme si krásný týden naší dovolené na Blatově. Poznali jsme nádherné cyklotrasy v okolí, lesy za chalupou plné hříbků. prostě pohoda. Děkujeme našim milým hostitelům za příjemný pobyt, budeme se rádi vracet zpět."
Dana a Josef, Slavětín u Loun

"Jen velmi neradi opouštíme tuto oázu klidu a dobré nálady, skvělého vínka a úžasných domácích. Představa návratu do rychlého života nás přivedla ke slibu, že "příští rok ve stejnou dobu"
Nataša, Honza a Barunka, Praha

"Úžasný výhled, krásná voda v jezírku na pohled i na koupání, svíčková a štrůdlík paní domácí, saunička a hlavně pohoda a pohostinnost Takáčových, to nás sem opět přivede. Děkujeme !"
Míša a Michal, Srch u Pardubic

"Je-li někde ráj na zemi, tak jsme ho našli, jsou-li někde ochotní a příjemní hostitelé, tak na Chalupě Blatov, a je-li nkdo nadmíru spokojen, tak to jsme my tři."
Jinda, Jára a Kikina, Cejl u Jihlavy

"Tak, teď už víme, kde je ráj na zemi, kde se můžeme a budeme vracet ... o to horší je odjezd zpátky do reality z tohoto neskutečného klidu a přátelské pohostinnosti. Moc se nám tady líbilo a nejraději bychom si tohle místo"nechali" pro sebe, ale byla by to škoda se nepodělit s tímto místem i s druhými. Děkujeme."
Jana, Karel, Kristýnka a Honzík, Praha

"Děkujeme Vám za veškerou péči během našeho pobytu s našimi 6-ti drobečky, jež byli opravdu všude-:) Pobyt u Vás předčil veškerá naše očekávání ! Na Vaši poctivou domácí kuchyni budeme ještě dlouho vzpomínat. A věříme, že do roka a do dne nás tu máte zase !"
Maminky s dětmi, Střední Čechy

"Děkujeme za krásnou dovolenou. Prostředí penzionu je úžasné, nádherné ubytování, venkovní i vnitřní posezení, překrásné přírodní jezírko, spousta květin všude. Byli jsme nadšeni kvalitou, pestrostí a množství jídla. Paní domácí je skutečně vynikající kuchařka a díky tomu budeme teď držet redukční dietu. Naštěstí je zde velmi kvalitní tenisový kurt, kde jsme alespoň část kalorií vyběhali. Určitě se do tohoto krásného prostředí ještě vrátíme a penzion doporučíme našim známým."
Kosinovi, Pišťkovi a Gergelovi, Zlín

"Velkolepé překvapení, nacházíš co jinde není, vším co je kol okouzleni, nelze psát než vřelá doporučení ! Úchvátná scenérie, přírodní harmonie, úžasný zdroj fantazie probouzí cit, duše ožije ...Díky za vše pane hospodáři, i Vaší ženě a dětem, ať se stále skvěle daří !
Romana a Radek, Brno

"Sedím tu teď a přemýšlím co jim vytknout. V zápětí mi však dojde - co je tohle za blbost ? Chalupa Blatov je jeden velký skvost, tady jsem se cítila jako správný host. Nejen já ale i moji blízcí, přátelé a kamarádi, jednou větou říkáme: "Tady je to jako v ráji !" Děkujeme, brzy zase přijedeme."
všichni z Brna

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Novinky

Svatba ve venkovském stylu

Pokud sníte o svatebním obřadu na nevšedním místě na samotě ve venkovském stylu se slavnostním obědem anebo rautem, obraťte se na nás. Svatební den pro Vás nachystáme pokud využijete naše ubytovací kapacity.


 
Dárkový poukaz

Lámete si hlavu nad praktickým dárkem pro rodiče, partnery, přátele či kamarády ? Darujte náš poukaz na pobyt, máte po starostech a nic nezkazíte. Poukazy posíláme elektronicky a sami si můžete poukaz vyplnit věnování dle Vašich představ.


 
Firemní a skupinové pobyty, rodinné oslavy

Máte zájem o pobyt pro 14 až 19 osob jen pro Vaší skupinu ? Právě pro Vás je určená tato informace.


 
Pstružný potok nabízí krásnou podívanou

U pstružného potoka můžete spatřit vydru říční či ledňáčka říčního.