Naši hosté

"Užili jsme si krásný týden naší dovolené na Blatově. Poznali jsme nádherné cyklotrasy v okolí, lesy za chalupou plné hříbků. prostě pohoda. Děkujeme našim milým hostitelům za příjemný pobyt, budeme se rádi vracet zpět."
Dana a Josef, Slavětín u Loun

"Jen velmi neradi opouštíme tuto oázu klidu a dobré nálady, skvělého vínka a úžasných domácích. Představa návratu do rychlého života nás přivedla ke slibu, že "příští rok ve stejnou dobu"
Nataša, Honza a Barunka, Praha

"Úžasný výhled, krásná voda v jezírku na pohled i na koupání, svíčková a štrůdlík paní domácí, saunička a hlavně pohoda a pohostinnost Takáčových, to nás sem opět přivede. Děkujeme !"
Míša a Michal, Srch u Pardubic

"Je-li někde ráj na zemi, tak jsme ho našli, jsou-li někde ochotní a příjemní hostitelé, tak na Chalupě Blatov, a je-li nkdo nadmíru spokojen, tak to jsme my tři."
Jinda, Jára a Kikina, Cejl u Jihlavy

"Tak, teď už víme, kde je ráj na zemi, kde se můžeme a budeme vracet ... o to horší je odjezd zpátky do reality z tohoto neskutečného klidu a přátelské pohostinnosti. Moc se nám tady líbilo a nejraději bychom si tohle místo"nechali" pro sebe, ale byla by to škoda se nepodělit s tímto místem i s druhými. Děkujeme."
Jana, Karel, Kristýnka a Honzík, Praha

"Děkujeme Vám za veškerou péči během našeho pobytu s našimi 6-ti drobečky, jež byli opravdu všude-:) Pobyt u Vás předčil veškerá naše očekávání ! Na Vaši poctivou domácí kuchyni budeme ještě dlouho vzpomínat. A věříme, že do roka a do dne nás tu máte zase !"
Maminky s dětmi, Střední Čechy

"Děkujeme za krásnou dovolenou. Prostředí penzionu je úžasné, nádherné ubytování, venkovní i vnitřní posezení, překrásné přírodní jezírko, spousta květin všude. Byli jsme nadšeni kvalitou, pestrostí a množství jídla. Paní domácí je skutečně vynikající kuchařka a díky tomu budeme teď držet redukční dietu. Naštěstí je zde velmi kvalitní tenisový kurt, kde jsme alespoň část kalorií vyběhali. Určitě se do tohoto krásného prostředí ještě vrátíme a penzion doporučíme našim známým."
Kosinovi, Pišťkovi a Gergelovi, Zlín

"Velkolepé překvapení, nacházíš co jinde není, vším co je kol okouzleni, nelze psát než vřelá doporučení ! Úchvátná scenérie, přírodní harmonie, úžasný zdroj fantazie probouzí cit, duše ožije ...Díky za vše pane hospodáři, i Vaší ženě a dětem, ať se stále skvěle daří !
Romana a Radek, Brno

"Sedím tu teď a přemýšlím co jim vytknout. V zápětí mi však dojde - co je tohle za blbost ? Chalupa Blatov je jeden velký skvost, tady jsem se cítila jako správný host. Nejen já ale i moji blízcí, přátelé a kamarádi, jednou větou říkáme: "Tady je to jako v ráji !" Děkujeme, brzy zase přijedeme."
všichni z Brna

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

 

DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT O UZAVŘENÍ PENZIONU. DĚKUJEME ZA VAŠÍ PŘÍZEŇ.