Vážení snoubenci,

zatoužili jste po svatebním obřadu na nevšedním místě na samotě ve venkovském stylu ?

U nás jste na správné adrese, pouhou hodinu jízdy z Prahy či Brna, svatební víkend si užijete pouze Vy a Vaší hosté v naprostém soukromí. Profesionální přístup majitelů a kvalitní služby na míru jsou zárukou Vašeho nezapomenutelného svatebního dne. 
Obřad pro Vás připravíme pod širým nebem na zahradě naší usedlosti anebo u jezírka, od května do září.

Svatby nabízíme do počtu 60 účastníků za podmínky využití našich ubytovacích kapacit na celý víkend, slavnostního oběda či rautu a nápojového servisu. Na Vaše přání zajistíme ubytování hostů nad naší kapacitu 20 osob v bezprostředním okolí, hudbu, služby fotografa a kameramana, kadeřníka, ohňostroj, výzdobu a další služby.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás v dostatečném předstihu kontaktovat. Na základě Vašich požadavků zašleme nabídku s přehledným rozpočtem. Přijeďte s k nám podívat, veškeré naše prostory Vám ukážeme a společně vše doladíme k Vaší plné spokojenosti.

Prostory penzionu pro svatby nepronajímáme.

 

Novinky

Dárkový poukaz

Lámete si hlavu nad praktickým dárkem pro rodiče, partnery, přátele či kamarády ? Darujte náš poukaz na pobyt, máte po starostech a nic nezkazíte. Poukazy posíláme elektronicky a sami si můžete poukaz vyplnit věnování dle Vašich představ.


 
Svatba ve venkovském stylu

Pokud sníte o svatebním obřadu na nevšedním místě na samotě ve venkovském stylu se slavnostním obědem anebo rautem, obraťte se na nás. Svatební den pro Vás nachystáme pokud využijete naše ubytovací kapacity.


 
Ukončení sezóny

Penzion je nyní uzavřený, o termínu zahájení nové sezóny 2018 Vás budeme informovat na tomto místě.


 
Firemní a skupinové pobyty, rodinné oslavy

Máte zájem o pobyt pro 12 až 18 osob jen pro Vaší skupinu ? Právě pro Vás je určená tato informace.