Vážení snoubenci,

zatoužili jste po svatebním obřadu na nevšedním místě na samotě ve venkovském stylu ?

U nás jste na správné adrese, pouhou hodinu jízdy z Prahy či Brna, svatební víkend si užijete pouze Vy a Vaší hosté v naprostém soukromí. Profesionální přístup majitelů a kvalitní služby na míru jsou zárukou Vašeho nezapomenutelného svatebního dne. 
Obřad pro Vás připravíme pod širým nebem na zahradě naší usedlosti anebo u jezírka, od května do září.

Svatby nabízíme do počtu 60 účastníků za podmínky využití našich ubytovacích kapacit na celý víkend, slavnostního oběda či rautu a nápojového servisu. Na Vaše přání zajistíme ubytování hostů nad naší kapacitu 20 osob v bezprostředním okolí, hudbu, služby fotografa a kameramana, kadeřníka, ohňostroj, výzdobu a další služby.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás v dostatečném předstihu kontaktovat. Na základě Vašich požadavků zašleme nabídku s přehledným rozpočtem. Přijeďte s k nám podívat, veškeré naše prostory Vám ukážeme a společně vše doladíme k Vaší plné spokojenosti.

Prostory penzionu pro svatby nepronajímáme.

 

Novinky

Dárkový poukaz

Lámete si hlavu nad praktickým dárkem pro rodiče, partnery, přátele či kamarády ? Darujte náš poukaz na pobyt, máte po starostech a nic nezkazíte. Poukazy posíláme elektronicky a sami si můžete poukaz vyplnit věnování dle Vašich představ.


 
Svatba ve venkovském stylu

Pokud sníte o svatebním obřadu na nevšedním místě na samotě ve venkovském stylu se slavnostním obědem anebo rautem, obraťte se na nás. Svatební den pro Vás nachystáme pokud využijete naše ubytovací kapacity.


 
S novou objednávkou na prázdniny privátní wellness zdarma

Při objednávce pobytů o prázdninách nabízíme 2 hodinový privátní wellness jen pro Vás zdarma. Privátní wellness obsahuje 2 hodiny sauny s vířivkou.


 
Firemní a skupinové pobyty, rodinné oslavy

Máte zájem o pobyt pro 12 až 18 osob jen pro Vaší skupinu ? Právě pro Vás je určená tato informace.


 
Ohroženou bekasinu otavní uvidíte u nás

Bekasina bývá nazývána nebeská koza či kozlík.