UBYTOVÁNÍ VYSOČINA V PENZIONU CHALUPA BLATOV

Vysočina je krásným krajem, který si zaslouží Vaší návštěvu a obdiv. Je to místo vhodné pro trávení dovoléné, výlety a sportovní aktivity. My Vám nabízíme ubytování v našem rodinném penzionu aby jste měli možnosti tento kraj poznat a plně využít.

Ubytování na Vysočině v našem Penzionu Chalupa Blatov je určené zejména rodinám s dětmi, příznivcům sportovních, relaxačních anebo romantických pobytů, tak aktivním seniorům.

Kapacita penzionu je max. 20 lůžek, z toho 18 pevných a 2 přistýlky.

Vaše domácí miláčky rádi ubytujeme pouze po domluvě, a to za poplatek 150,- Kč/noc, bez nároku na krmivo.

 

Provozní informace: 

Penzion je v provozu od května až do září.  Ubytování lze u nás rezervovat pouze s polopenzí, u firemních akcí s plnou penzí. Nespolupracujeme se slevomaty ani s různými rezervačními portály. Využijte proto rezervaci nebo kontaktní informace z našich webových stránek.

 

Obrázek pokoje

Třílůžkový pokoj č. 1

Třílůžkový pokoj (25m2) v podkroví stodoly orientovaný do dvora, vybavený masivním nábytkem v selském stylu, psacím stolem, křeslem, trezorem a bezplatným připojením k internetu. Součástí pokoje je koupelna s WC, sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a ventilátorem.

TrezorInternet zdarmaSprchaWCFénVhodné pro zvířataTelevizeNekuřácký
Obrázek pokoje

Třílůžkový pokoj č. 2

Třílůžkový pokoj (25m2) v podkroví stodoly s orientací do krajiny, je vybavený masivním nábytkem v selském stylu, psacím stolem, křeslem, trezorem a bezplatným připojením k internetu. Součástí pokoje je koupelna s WC, sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a ventilátorem.

TrezorInternet zdarmaSprchaWCFénVhodné pro zvířataTelevizeNekuřácký
Obrázek pokoje

Dvoulůžkový pokoj č. 4

Dvoulůžkový pokoj (20m2) se nachází v podkroví stodoly s orientací do krajiny. Vybavení: masivní nábytek v selském stylu, psací stůl, trezor, bezplatné připojení k internetu, koupelna s WC, sprchový kout, vysoušeč vlasů a ventilátor.

TrezorInternet zdarmaSprchaWCFénVhodné pro zvířataTelevizeNekuřácký
Obrázek pokoje

Dvoulůžkový pokoj č. 5

Dvoulůžkový pokoj (20m2) se nachází v podkroví stodoly s orientací do dvora. Vybavení: masivní nábytek v selském stylu, psací stůl, trezor, bezplatné připojení k internetu, koupelna s WC, sprchový kout, vysoušeč vlasů a ventilátor.

TrezorInternet zdarmaSprchaWCFénVhodné pro zvířataTelevizeNekuřácký
Obrázek pokoje

Apartmán č. 6

Prostorný apartmán v podkroví chalupy, s celkovou plochou 70 m2, má dvě samostatné dvoulůžkové ložnice a dětskou postýlku. Obývací pokoj se samostatným lůžkem, rozkládací pohovkou pro pohodlné přespání dalších 2 osob, TV, Wi-Fi, psacím stolem a kuchyňským koutem. Součástí kuchyně je lednička, mikrovlnná trouba, varná deska s troubou, varná konvice. Koupelna s WC, sprchovým koutem, dětskou vaničkou, vysoušečem vlasů a ventilátorem. Bezplatné připojení k internetu. Doporučujeme pro rodiny s malými dětmi, případně větší rodiny.

TrezorInternet zdarmaSprchaWCFénVhodné pro zvířataDětská postýlkaLedniceKuchyňkaMikrovlná troubaTelevizeNekuřáckýPřistýlka
Obrázek pokoje

Studio č. 7

Útulné studio s nejhezčím výhledem do okolní krajiny tvoří 1 místnost (31 m2). Kuchyňský kout s ledničkou, malou varnou deskou, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou, obývací část s manželskou postelí, dalším samostatným lůžkem, jídelním stolem, trezorem, TV a Wi-Fi. Dětská postýlka na vyžádání. Součástí studia je koupelna s WC, sprchovým koutem, fénem a ventilátorem. Studio lze rezervovat pro 3 dospělé osoby a 1 dítě v dětské postýlce.

TrezorInternet zdarmaSprchaWCFénVhodné pro zvířataDětská postýlkaLedniceKuchyňkaMikrovlná troubaTelevizeNekuřácký

Novinky

Svatba ve venkovském stylu

Pokud sníte o svatebním obřadu na nevšedním místě na samotě ve venkovském stylu se slavnostním obědem anebo rautem, obraťte se na nás. Svatební den pro Vás nachystáme pokud využijete naše ubytovací kapacity.


 
Dárkový poukaz

Lámete si hlavu nad praktickým dárkem pro rodiče, partnery, přátele či kamarády ? Darujte náš poukaz na pobyt, máte po starostech a nic nezkazíte. Poukazy posíláme elektronicky a sami si můžete poukaz vyplnit věnování dle Vašich představ.


 
Firemní a skupinové pobyty, rodinné oslavy

Máte zájem o pobyt pro 14 až 19 osob jen pro Vaší skupinu ? Právě pro Vás je určená tato informace.


 
Pstružný potok nabízí krásnou podívanou

U pstružného potoka můžete spatřit vydru říční či ledňáčka říčního.