UBYTOVÁNÍ VYSOČINA V PENZIONU CHALUPA BLATOV

Vysočina je krásným krajem, který si zaslouží Vaší návštěvu a obdiv. Je to místo vhodné pro trávení dovoléné, výlety a sportovní aktivity. My Vám nabízíme ubytování v našem rodinném penzionu aby jste měli možnosti tento kraj poznat a plně využít.

Ubytování na Vysočině v našem Penzionu Chalupa Blatov je určené zejména rodinám s dětmi, příznivcům sportovních, relaxačních anebo romantických pobytů, tak aktivním seniorům.

Kapacita penzionu je max. 20 lůžek, z toho 18 pevných a 2 přistýlky.

Vaše domácí miláčky rádi ubytujeme pouze po domluvě, a to za poplatek 150,- Kč/noc, bez nároku na krmivo.

 

Provozní informace: 

Ubytování lze u nás rezervovat pouze s polopenzí, u firemních akcí s plnou penzí. Nespolupracujeme se slevomaty ani s různými rezervačními portály. Využijte proto rezervaci nebo kontaktní informace z našich webových stránek.

 

Obrázek pokoje

Třílůžkový pokoj č. 1

Třílůžkový pokoj (25m2) v podkroví stodoly orientovaný do dvora, vybavený masivním nábytkem v selském stylu, psacím stolem, křeslem, trezorem a bezplatným připojením k internetu. Součástí pokoje je koupelna s WC, sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a ventilátorem.

TrezorInternet zdarmaSprchaWCFénVhodné pro zvířataTelevizeNekuřácký
Obrázek pokoje

Třílůžkový pokoj č. 2

Třílůžkový pokoj (25m2) v podkroví stodoly s orientací do krajiny, je vybavený masivním nábytkem v selském stylu, psacím stolem, křeslem, trezorem a bezplatným připojením k internetu. Součástí pokoje je koupelna s WC, sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a ventilátorem.

TrezorInternet zdarmaSprchaWCFénVhodné pro zvířataTelevizeNekuřácký
Obrázek pokoje

Dvoulůžkový pokoj č. 4

Dvoulůžkový pokoj (20m2) se nachází v podkroví stodoly s orientací do krajiny. Vybavení: masivní nábytek v selském stylu, psací stůl, trezor, bezplatné připojení k internetu, koupelna s WC, sprchový kout, vysoušeč vlasů a ventilátor.

TrezorInternet zdarmaSprchaWCFénVhodné pro zvířataTelevizeNekuřácký
Obrázek pokoje

Dvoulůžkový pokoj č. 5

Dvoulůžkový pokoj (20m2) se nachází v podkroví stodoly s orientací do dvora. Vybavení: masivní nábytek v selském stylu, psací stůl, trezor, bezplatné připojení k internetu, koupelna s WC, sprchový kout, vysoušeč vlasů a ventilátor.

TrezorInternet zdarmaSprchaWCFénVhodné pro zvířataTelevizeNekuřácký
Obrázek pokoje

Apartmán č. 6

Prostorný apartmán v podkroví chalupy, s celkovou plochou 70 m2, má dvě samostatné dvoulůžkové ložnice a dětskou postýlku. Obývací pokoj se samostatným lůžkem, rozkládací pohovkou pro pohodlné přespání dalších 2 osob, TV, Wi-Fi, psacím stolem a kuchyňským koutem. Součástí kuchyně je lednička, mikrovlnná trouba, varná deska s troubou, varná konvice. Koupelna s WC, sprchovým koutem, dětskou vaničkou, vysoušečem vlasů a ventilátorem. Bezplatné připojení k internetu. Doporučujeme pro rodiny s malými dětmi, případně větší rodiny.

TrezorInternet zdarmaSprchaWCFénVhodné pro zvířataDětská postýlkaLedniceKuchyňkaMikrovlná troubaTelevizeNekuřáckýPřistýlka
Obrázek pokoje

Studio č. 7

Útulné studio s nejhezčím výhledem do okolní krajiny tvoří 1 místnost (31 m2). Kuchyňský kout s ledničkou, malou varnou deskou, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou, obývací část s manželskou postelí, dalším samostatným lůžkem, jídelním stolem, trezorem, TV a Wi-Fi. Dětská postýlka na vyžádání. Součástí studia je koupelna s WC, sprchovým koutem, fénem a ventilátorem. Studio lze rezervovat pro 3 dospělé osoby a 1 dítě v dětské postýlce.

TrezorInternet zdarmaSprchaWCFénVhodné pro zvířataDětská postýlkaLedniceKuchyňkaMikrovlná troubaTelevizeNekuřácký

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

 

DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT O UZAVŘENÍ PENZIONU. DĚKUJEME ZA VAŠÍ PŘÍZEŇ.