Skvělým tipem na výlet může být nově otevřená rozhledna na zřícenině hradu Orlík u Humpolce. Rozhledna byla otevřena v 12. listopadu 2014 a pyšní se výškou 22 m a 104 schody. Z rozhledny je výhled do malebné krajiny celé Vysočiny. Vidět můžete například Humpolec, Lipnici nad Sázavou, Blaník nebo Javořici, která je nejvyšším vrchem Českomoravské vysočiny.
Areál zříceniny hradu Orlík se nachází asi 1,5 km severovýchodně od Humpolce a cca 20 km severovýchodně od Pelhřimova. Z našeho penzionu Chalupa Blatov se na rozhlednu můžete vydat pěšky i na kole.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky

Dárkový poukaz

Lámete si hlavu nad praktickým dárkem pro rodiče, partnery, přátele či kamarády ? Darujte náš poukaz na pobyt, máte po starostech a nic nezkazíte. Poukazy posíláme elektronicky a sami si můžete poukaz vyplnit věnování dle Vašich představ.


 
Svatba ve venkovském stylu

Pokud sníte o svatebním obřadu na nevšedním místě na samotě ve venkovském stylu se slavnostním obědem anebo rautem, obraťte se na nás. Svatební den pro Vás nachystáme pokud využijete naše ubytovací kapacity.


 
S novou objednávkou na prázdniny privátní wellness zdarma

Při objednávce pobytů o prázdninách nabízíme 2 hodinový privátní wellness jen pro Vás zdarma. Privátní wellness obsahuje 2 hodiny sauny s vířivkou.


 
Firemní a skupinové pobyty, rodinné oslavy

Máte zájem o pobyt pro 12 až 18 osob jen pro Vaší skupinu ? Právě pro Vás je určená tato informace.


 
Ohroženou bekasinu otavní uvidíte u nás

Bekasina bývá nazývána nebeská koza či kozlík.