STRAVOVÁNÍ

Rekreační pobyty nabízíme pouze s polopenzí – snídaně a večeře o třech chodech, s možností výběru z několika různých menu.

Vaříme domácí kuchyň a to výhradně z čerstvých surovin od místních dodavatelů nebo malých rodinných farem. Na své si u nás přijdou milovníci klasických českých jídel a vyhlášených moučníků, samozřejmostí v oblasti stravování, jsou pokrmy připravené osobně paní majitelkou včetně přípravy dietních jídel. 

Během dne slouží k občerstvení terasa na uzavřeném dvoře, pergola a bar ve stodole. Náš bar je velmi dobře zásobený kvalitními víny z jižní Moravy, ale také širokou škálou alkoholických a nealkoholických nápojů. Podáváme místní čepované pivo Bernard a můžete vyzkoušet i míchané nápoje či domácí ovocné limonády.

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Novinky

Svatba ve venkovském stylu

Pokud sníte o svatebním obřadu na nevšedním místě na samotě ve venkovském stylu se slavnostním obědem anebo rautem, obraťte se na nás. Svatební den pro Vás nachystáme pokud využijete naše ubytovací kapacity.


 
Dárkový poukaz

Lámete si hlavu nad praktickým dárkem pro rodiče, partnery, přátele či kamarády ? Darujte náš poukaz na pobyt, máte po starostech a nic nezkazíte. Poukazy posíláme elektronicky a sami si můžete poukaz vyplnit věnování dle Vašich představ.


 
S novou objednávkou na prázdniny privátní wellness zdarma

Při objednávce pobytů o prázdninách nabízíme 2 hodinový privátní wellness jen pro Vás zdarma. Privátní wellness obsahuje 2 hodiny sauny s vířivkou.


 
Firemní a skupinové pobyty, rodinné oslavy

Máte zájem o pobyt pro 12 až 18 osob jen pro Vaší skupinu ? Právě pro Vás je určená tato informace.


 
Ohroženou bekasinu otavní uvidíte u nás

Bekasina bývá nazývána nebeská koza či kozlík.