STRAVOVÁNÍ

Rekreační pobyty nabízíme pouze s polopenzí – snídaně a večeře o třech chodech, s možností výběru z několika různých menu.

Vaříme domácí kuchyň a to výhradně z čerstvých surovin od místních dodavatelů nebo malých rodinných farem. Na své si u nás přijdou milovníci klasických českých jídel a vyhlášených moučníků, samozřejmostí v oblasti stravování, jsou pokrmy připravené osobně paní majitelkou včetně přípravy dietních jídel. 

Během dne slouží k občerstvení terasa na uzavřeném dvoře, pergola a bar ve stodole. Náš bar je velmi dobře zásobený kvalitními víny z jižní Moravy, ale také širokou škálou alkoholických a nealkoholických nápojů. Podáváme místní čepované pivo Bernard a můžete vyzkoušet i míchané nápoje či domácí ovocné limonády.

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Novinky

Svatba ve venkovském stylu

Pokud sníte o svatebním obřadu na nevšedním místě na samotě ve venkovském stylu se slavnostním obědem anebo rautem, obraťte se na nás. Svatební den pro Vás nachystáme pokud využijete naše ubytovací kapacity.


 
Firemní a skupinové pobyty, rodinné oslavy

Máte zájem o pobyt pro 12 až 18 osob jen pro Vaší skupinu ? Právě pro Vás je určená tato informace.


 
Ukončení sezóny

Penzion je nyní uzavřený, o termínu zahájení nové sezóny 2018 Vás budeme informovat na tomto místě.


 
Dárkový poukaz

Lámete si hlavu nad praktickým dárkem pro rodiče, partnery, přátele či kamarády ? Darujte náš poukaz na pobyt, máte po starostech a nic nezkazíte. Poukazy posíláme elektronicky a sami si můžete poukaz vyplnit věnování dle Vašich představ.


 
Kam na výlet?

Z našeho penzionu můžete vyrazit například na průzkum Přírodní rezervace Kamenná trouba!


 
Kamerunské kozy a ovce potěší nejen Vaše děti.

Kamerunské ovce u našeho penzionu včetně nově narozeného mláděte.