Firemní a skupinové pobyty 

Penzion Chalupa Blatov nabízí příjemnou rodinnou atmosféru na Vysočině při zachování komfortu a soukromí v útulných pokojích s naší vyhlášenou domácí kuchyní.

Pokud budete chtít uspořádat firemní či privátní akci s ubytováním alespoň na 2 noci pro 12 a více osob, další volná lůžka již nebudeme obsazovat a můžete si naplno užít naší samoty s veškerými nabízenými službami pouze pro Vaší skupinu.

Pro skupiny sportovců - cyklistů či vyznavačů pěší turistiky jsou v okolí Lipnice i nedaleké řeky Sázavy značené cyklotrasy a turistické stezky.
K dispozici je hřiště na pétanque, kurt na tenis, volejbal, nohejbal či floorball. K relaxaci můžet využít wellness a koupací jezírko.

Cyklisté jistě využijí uzavřené kryté stání na kola, pro jiné aktivity jako např. cvičení můžete využít umělý povrch na víceúčelovém hřišti anebo travnaté plochy na dvorku či před penzionem.

Naše prostory jsou ideální pro uspořádání rodinných setkání či oslav.

V případě zájmu nás neváhajte kontaktovat v dostatečném předstihu před požadovaným termínem.

 

 

Novinky

Dárkový poukaz

Lámete si hlavu nad praktickým dárkem pro rodiče, partnery, přátele či kamarády ? Darujte náš poukaz na pobyt, máte po starostech a nic nezkazíte. Poukazy posíláme elektronicky a sami si můžete poukaz vyplnit věnování dle Vašich představ.


 
Svatba ve venkovském stylu

Pokud sníte o svatebním obřadu na nevšedním místě na samotě ve venkovském stylu se slavnostním obědem anebo rautem, obraťte se na nás. Svatební den pro Vás nachystáme pokud využijete naše ubytovací kapacity.


 
S novou objednávkou na prázdniny privátní wellness zdarma

Při objednávce pobytů o prázdninách nabízíme 2 hodinový privátní wellness jen pro Vás zdarma. Privátní wellness obsahuje 2 hodiny sauny s vířivkou.


 
Firemní a skupinové pobyty, rodinné oslavy

Máte zájem o pobyt pro 12 až 18 osob jen pro Vaší skupinu ? Právě pro Vás je určená tato informace.


 
Ohroženou bekasinu otavní uvidíte u nás

Bekasina bývá nazývána nebeská koza či kozlík.