Ubytování v malebném kraji Vysočina

Penzion Chalupa Blatov je ideálním řešením, jak strávit příjemnou dovolenou s přáteli  či rodinou, plnou zážitků. Náš penzion se nachází v malebném prostředí Vysočiny v CHKO Kamenná Trouba. Kdo má rád klid a rodinnou pohodu, je u nás na správné adrese.

 

Ubytování na Vysočině je příjemné v tom, že je zde plno neobjevených oblastí, které stojí za to navštívit. Nejsou zde v okolí davy turistů, ať už se rozhodnete pro pěší túru nebo cyklotrasu. Právě cyklotras je na Vysočině nespočet. Nespočet je tu také míst, kam se můžete vydat, ať už právě na kole, autem nebo pěšky.  Navštívit můžete například hrad Lipnice, kde působil například spisovatel Jaroslav Hašek, dále je v okolí mnoho měst, která nabízejí zajímavé turistické cíle.

I okolí řeky Sázavy je kouzelné a je lepší ho vidět na vlastní oči.

Co Vám nabízí náš penzion na vysočině?

V našem penzionu na vysočině nabízíme kvalitní služby za odpovídající ceny. Bez podpory dotačních prostředků jsme zrekonstruovali bývalou usedlost, ze které je nyní příjemný rodinný penzion. Chalupa Blatov je ideálním ubytováním na Vysočině pro party přátel, rodiny s dětmi, seniory, vyznavače turistiky nebo příznivce cyklistiky. Nabízíme také možnosti pro rodinná setkání a oslavy nebo velice oblíbené je u nás pořádání firemních akcí. 

Penzion je v provozu od května do září a pro firemní akce je provoz již od dubna do listopadu.  Kapacita našeho penzionu je 18 lůžek a po předchozí domluvě ubytujeme i vaše domácí mazlíčky za malý poplatek. Celý objekt penzionu je nekuřácký krom vyhrazených venkovních prostor. 

Co se týče stravování, pobyty nabízíme pouze s polopenzí. Vaříme výhradně z čerstvých surovin od místních dodavatelů a rodinných farem. Připravujeme i dietní jídla a nově jsme také do nabídky jídel zařadili více zdravých jídel, salátů a vegetariánskou kuchyň. Pro milovníky Moravských vín a místního piva Bernard je k dispozici bar ve stodole, kde Vám nabídneme širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů a domácích limonád.

Každý pobyt si zaslouží wellness odpočinek. I naše služby zahrnují kvalitní zázemí pro relax a odpočinek, který po celodenní túře nebo cyklo výletu přijde vhod. Vybírat můžete z klasických relaxačních masáží nebo využít tradiční finskou saunu, whirlpool, masážní sprchu nebo posilovací stroje. Horké dny si naopak můžete užívat u romantického koupacího jezírka, které se nachází v areálu penzionu. Všem hostům je koupací jezírko s lehátky bezplatně k dispozici po celou dobu pobytu.

Dále po celou dobu pobytu na Vysočině mohou naši hosté využívat zdarma víceúčelové hřiště s umělým povrchem a hřiště na penaque, kde jde hrát například i volejbal, tenis, nohejbal nebo minikopaná. Rádi Vám zapůjčíme i potřeby pro zmíněné sporty. Pro děti je v areálu uzavřený dětský koutek s pískovištěm, skluzavkou a houpačkou. Nabízíme také mnoho stolních her, karet, omalovánek, dětských knížek nebo hraček. U nás se zkrátka nikdo nenudí.

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

 

DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT O UZAVŘENÍ PENZIONU. DĚKUJEME ZA VAŠÍ PŘÍZEŇ.